| |
Zagrożenie!
Obsceniczne smugi na niebie wykonane przez pilota marynarki wojennej USA w pobliżu granicy z Kanadą

Obsceniczne smugi na niebie wykonane przez pilota marynarki wojennej USA w pobliżu granicy z Kanadą

W miniony piątek 17.11 mieszkańcy Okanogan w stanie Waszyngton dostrzegli niebywałe smugi kondensacyjne. Ich kształt jednoznacznie przypominał penisa! Niektórzy uznali zdarzenie za zabawne, a inni byli zszokowani, jak np. matki z dziećmi, które miały problem z wyjaśnieniem „rysunku” swoim pociechom.

Penis na niebie

Przełożeni nie dostrzegli jednak śmiesznej strony „wysiłków” pilota ze Stacji Powietrznej Marynarki Wojennej na wyspie Whidbey. "Marynarka wojenna utrzymuje załogę lotniczą zgodnie z najwyższymi standardami i uważamy to za absolutnie niedopuszczalne o zerowej wartości szkolenia, a my ponosimy odpowiedzialność za załogę" - stwierdzono w oświadczeniu podanym w serwisie krem.com

Penis na niebie 2

Opisali oni czyn jako "niedojrzały" i "nieetyczny". Dodano, że podjęto działania, aby ukarać odpowiedzialnego za to pilota z samolotu F-16. 

Penis na niebie 3

Tymczasem internauci na Twitterze podzielili się na zwolenników i przeciwników pilota. Wielu nie czuło się oburzonych, a wręcz przeciwnie, z uznaniem wypowiadało się na temat jego „poczucia humoru”. Co o tym myślicie?


Komentarze
Grzes

Oj tam oj tam.Ja tu widzę duże sombrero😉

18 listopad 2017 - 14:13
Odpowiedz