| |
Zagrożenie!
Niezidentyfikowane obiekty latające potwierdził Pentagon. Zdjęcia i nagrania są prawdziwe. Nikt nie wie co to było

Niezidentyfikowane obiekty latające potwierdził Pentagon. Zdjęcia i nagrania są prawdziwe. Nikt nie wie co to było

Miłośnicy teorii spiskowych i UFO zacierają ręce, bo Amerykanie z Pentagonu oficjalnie potwierdzili autentyczność trzech nagrań na których widać niezidentyfikowane obiekty latające. Mówi się o nich latająca piramida lub trójkąt UFO z San Diego. Departament Obrony potwierdził, że zdjęcia i nagrania wideo przedstawiające „niezidentyfikowane zjawiska lotnicze” wykonane w 2019 roku są rzeczywiście prawdziwe, mało tego, nadal nie zostały wyjaśnione. Nie wiadomo, co to było. Na zdjęciach i nagraniach widać migające i poruszające się w chmurach 3 obiekty w kształcie trójkąta, kuli i „żołędzia”. - Nagranie zostało zrobione przez personel Marynarki Wojennej - poinformowała rzeczniczka Pentagonu Sue Gough. Jeden z obiektów opisano, jako „metalowy sterowiec”.

Nietypowe obiekty latające odkryła amerykańska Marynarka Wojenna. Foto: Mystery Wire

Obiekty latające UFO, potwierdza Pentagon, migający trójkąt, kula, zdjęcia i nagrania

W zeszłym roku w sierpniu utworzono Grupę Roboczą do spraw Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych, w celu zbadania nietypowej obserwacji. Zdjęcia i filmy Marynarki Wojennej zostały opublikowane w zeszłym tygodniu, ale krążyły w sieci od zeszłego roku. W ostatnich latach pojawiło się „wiele raportów o nieautoryzowanych lub niezidentyfikowanych samolotach wlatujących na różne poligony kontrolowane przez wojsko i wyznaczone przestrzenie powietrzne” - podała Marynarka Wojenna w 2019 roku.

Jeden z obiektów latających miał kształt trójkąta, porównywanego do piramidy egipskiej

Obiekty UFO, Pentagon potwierdza, nagrania i zdjęcia

Niezidentyfikowane obiekty latające potwierdził Pentagon

Pentagon opublikował trzy filmy pokazujące „niezidentyfikowane zjawiska lotnicze”. Marynarka wojenna USA wcześniej potwierdziła, że są prawdziwe. Nikt do tej pory nie wie, czym były latające obiekty.

Nietypowe obiekty latające odkryte przez amerykańską Marynarkę Wojenną

DobraPogoda24, CNN, Pentagon


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!