| |
Zagrożenie!
Uciekali w popłochu przed burzą w Aleksandrowie Łódzkim. To cud, że nikt nie zginął w parku miejskim i na placu zabaw

Uciekali w popłochu przed burzą w Aleksandrowie Łódzkim. To cud, że nikt nie zginął w parku miejskim i na placu zabaw

Zawsze zachęcamy do śledzenia prognozy pogody i bezpośrednich warunków pogodowych. Nigdy nie lekceważmy symptomów nadciągających zmian atmosferycznych związanych m.in. z burzami. Nie raz się zdarza, że nagła zmiana pogody może nas zaskoczyć i bezpośrednio zagrozić naszemu życiu. Jeden z ostatnich przykładów pochodzi z województwa Łódzkiego. Burza w Aleksandrowie Łódzkim zaskoczyła wiele osób przebywających w parku miejskim oraz na terenie placu zabaw.

Burza w Aleksandrowie Łódzkim. Nagły i gwałtowny podmuch wiatru w parku miejskim zmusił ludzi do ucieczki w popłochu. 10 lipca 2020

Burza w Aleksandrowie Łódzkim nagły podmuch wiatru plac zabaw i park miejski 10 lipca 2020

Na czole komórki burzowej pojawił się nagły i bardzo silny poryw wiatru, który przewracał drzewa z korzeniami. Na nagraniach z miejskiego monitoringu widać uciekających w popłochu ludzi. To cud, że nikomu nic się nie stało i nikt nie zginął.

Burza w Aleksandrowie Łódzkim. Nagły i gwałtowny podmuch wiatru na placu zabaw. Cud, że nikt nie zginął. 10 lipca 2020

Burza Aleksandrów Łódzki podmuch wiatru plac zabaw 10 lipca 2020

Nagranie publikujemy ku przestrodze. Nigdy nie bagatelizujmy ostrzeżeń, prognoz pogody i symptomów nadciągających zmian warunków atmosferycznych.

Jeśli widzimy nadciągającą chmurę burzową, to natychmiast szukajmy schronienia w bezpiecznym miejscu. Zdarzenie w Aleksandrowie Łódzkim miało miejsce 10 lipca 2020.

DobraPogoda24, Monitoring Miejski Aleksandrów Łódzki


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!