| Szukaj |
Zagrożenie!

Witaj! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Jeśli akceptujesz ciasteczka i nie chcesz, aby informacja pojawiała się ponownie kliknij zgadzam się.

Pogoda na Podkarpaciu

Codzienna Prognoza Pogody Dla Podkarpacia 

Sobota, 23 czerwca

W sobotę zachmurzenie duże i umiarkowane z przejaśnieniami. Miejscami możliwe przelotne opady i burze, szczególnie po południu. Temperatura maksymalna, od 14, do 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, jedynie w rejonie opadów i burz silny, z zachodu w porywach do 70 km/h. Ciśnienie bez większych zmian, w południe w Rzeszowie wyniesie 990 hPa.

Noc, 23/24 czerwca

W nocy zachmurzenie duże, gdzieniegdzie z przejaśnieniami. Miejscami możliwe słabe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna, od 7, do 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany z zachodu.

Niedziela, 24 czerwca

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże z przejaśnieniami. Miejscami możliwe przelotne opady deszczu. Lokalnie może również zagrzmieć. Temperatura maksymalna, od 15, do 18 st. C. Wiatr umiarkowany i okresami silniejszy z zachodu. Ciśnienie bez większych zmian, w południe w Rzeszowie wyniesie 990 hPa.

Bieżące pomiary meteorologiczne on-line ze stacji w Rzeszowie

Bieżący pomiar on-line jakości powietrza w Rzeszowie