| Szukaj |
Zagrożenie!

Witaj! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Jeśli akceptujesz ciasteczka i nie chcesz, aby informacja pojawiała się ponownie kliknij zgadzam się.

Pogoda na Podkarpaciu

Codzienna Prognoza Pogody

Wschód Słońca w Rzeszowie o godz. 06:14, zachód o 18:35

Czwartek, 21 września

W czwartek pochmurno i deszczowo. Na przeważającym obszarze regionu opady przez większą część dnia, będą mieć charakter ciągły o co najmniej umiarkowanym natężeniu. Temperatura maksymalna, od 11, do 14 st. C. Wiatr umiarkowany z kierunków północnych. Ciśnienie będzie wolno rosnąć, w południe w Rzeszowie wyniesie 986 hPa.

Noc, 21/22 września

W nocy zachmurzenie całkowite. Miejscami możliwe mgły lub zamglenia oraz niewykluczone początkowo lokalnie zanikające opady deszczu, a w ciągu nocy lokalnie mżawki. Temperatura minimalna, od 9, do 11 st. C. Wiatr słaby z północnego-zachodu.

Piątek, 22 września

W piątek nadal zachmurzenie duże i całkowite. Początkowo miejscami możliwe mgły lub zamglenia, a w ciągu dnia gdzieniegdzie niewykluczone opady deszczu i lokalnie mżawki. Temperatura maksymalna, od 13, do 15 st. C. Wiatr umiarkowany z północnego-zachodu. Ciśnienie nieznacznie wzrośnie, w południe w Rzeszowie wyniesie 992 hPa.

Kontakt