| Szukaj |
Zagrożenie!

Witaj! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Jeśli akceptujesz ciasteczka i nie chcesz, aby informacja pojawiała się ponownie kliknij zgadzam się.

Pogoda na Podkarpaciu

Codzienna Prognoza Pogody

Wschód Słońca w Rzeszowie o godz. 04:44, zachód o 20:31

Piątek, 21 lipca

W piątek przed południem pogodnie z zachmurzeniem małym i umiarkowanym. W dalszej części dnia od zachodu zachmurzenie stopniowo wzrośnie do dużego i całkowitego, aż do pojawienia się opadów deszczu i burz, lokalnie z gradem. Opady miejscami mogą być intensywne. Temperatura maksymalna, od 26, do 30 st. C. Wiatr umiarkowany, tylko w rejonie burz silny z kierunków zmiennych. Ciśnienie będzie się wahać, w południe w Rzeszowie wyniesie 987 hPa.

Noc, 21/22 lipca

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże z przejaśnieniami. Początkowo miejscami możliwe zanikające przelotne opady deszczu i gasnące burze. Temperatura minimalna, od 15, do 19 st. C. Wiatr słaby z kierunków zmiennych.

Sobota, 22 lipca

W sobotę dość pogodnie z zachmurzeniem umiarkowanym i okresami małym. Temperatura maksymalna, od 26 do 29 st. C. Wiatr słaby z kierunków północnych. Ciśnienie bez większych zmian, w południe w Rzeszowie wyniesie 990 hPa.

Kontakt