| Szukaj |
Zagrożenie!

Witaj! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Jeśli akceptujesz ciasteczka i nie chcesz, aby informacja pojawiała się ponownie kliknij zgadzam się.

Pogoda na Podkarpaciu

Codzienna Prognoza Pogody Dla Podkarpacia

Sobota 20 października

W sobotę zachmurzenie duże. Po południu lub wieczorem miejscami możliwe słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna, od 12, do 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego-zachodu. Ciśnienie bez większych zmian, w południe w Rzeszowie wyniesie 998 hPa.

Noc 20/21 października

W nocy zachmurzenie duże i całkowite z możliwymi opadami deszczu. Temperatura minimalna, od 4, do 7 st. C. Wiatr umiarkowany i chwilami silniejszy z kierunków północnych.

Niedziela 21 października

W niedzielę początkowo zachmurzenie duże i całkowite, lokalnie z zanikającymi opadami deszczu (szczególnie na południu regionu), ale w ciągu dnia powinny się pojawić przejaśnienia lub rozpogodzenia do zachmurzenia umiarkowanego i małego. Temperatura maksymalna, od 10, do 13 st. C. Wiatr słaby, początkowo umiarkowany z północnego-wschodu. Ciśnienie będzie rosnąć, w południe w Rzeszowie wyniesie 1001 hPa.

Bieżące pomiary meteorologiczne on-line ze stacji w Rzeszowie

Bieżący pomiar on-line jakości powietrza w Rzeszowie