ReklamaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane artykuły

Podkarpackie kamery on-line

Kontakt

Łowca Tomasz - redaktor naczelny, główny synoptyk portalu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Robert Zieliński - programista, drugi synoptyk i moderator Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Dorota Zańko - informacje przyrodnicze  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Współpraca

dr hab. Krzysztof Markowicz
__________________________________________________________________________________________________________________
 
Raport Meteo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Promocja i Reklama - Jeśli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy na naszym portalu napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Witamy na stronach serwisu meteorologicznego DobraPogoda24.pl

 

Na stronach znajdziecie:

 

- 6 dniowe prognozy w formie graficznej, aktualizowane 2 razy na dobę.

 

- Szczegółowe meteogramy dla niemal wszystkich miast w Polsce.

 

- Prognozy burzowe (konwekcyjne).

 

- Około godz. 19:00-23:00 szczegółową prognozę tekstową na najbliższą dobę.

 

- Specjalne ostrzeżenia (w formie stosownych prognoz) oraz uruchamiane „relacje na żywo”, w przypadku wystąpienia lub prognozowania gwałtownych zjawisk atmosferycznych stanowiących zagrożenie dla mieszkańców i infrastruktury.

 

- Prognozy z ogólnym trendem na 5-14 dni (w zależności od sytuacji barycznej).

 

- Artykuły z szeroko pojętego zakresu meteorologii, ponadto tematy związane z takimi dziedzinami jak: przyroda, klimat (fizyka atmosfery), turystyka, medycyna, astronomia, a czasem ekonomia bądź polityka.

 

-  Konkursy z ciekawymi nagrodami z zakresu m.in. meteorologii.

 

- Możliwość współpracy z pasjonatami meteorologii.

 

Stawiamy również na aktywność czytelników. Piszcie do nas o ciekawych zjawiskach występujących w Waszym miejscu zamieszkania lub aktualnego przebywania. Liczymy na zdjęcia bądź filmiki, które ciągle będą wzbogacać portal. Komentarze są moderowane, aby uniknąć niemerytorycznej dyskusji.

 

Z poważaniem, Łowca Tomasz – redaktor naczelny portalu DobraPogoda24.pl

 

P.S. Zalecane przeglądarki do strony to Mozilla Firefox oraz Google Chrome